Vulcan KompleX, t. j. listové hnojivá na báze NPK a horčíka s mikroprvkami

INZERCIA

Spoločnosť VulcanAgro Kft., prináša produkty určené pre konkrétne rastliny, ktoré obsahujú takmer všetky základné živiny. Nižšie a jednostranné používanie priemyselných hnojív, meniace sa poveternostné podmienky vyvolávajú v rastline nedostatok viacerých živín.

KompleX pre Obilniny a Repku olejnú

Listové hnojivá Vulcan KompleX Obilniny a Vulcan KompleX Repka sú určené pre obilniny a repku olejnú. Obilniny majú značné požiadavky na NPK a horčík ale potrebujú aj viac mangánu, medi a zinku. A repka olejná je okrem NPK a horčíka vďačná aj za viacnásobné doplnenie bóru a síry. Oba prípravky sa aplikujú v dávkach 8-12 l/ha, opakovane.

KompleX pre Kukuricu a Slnečnicu

Obe plodiny tiež obľubujú, ak ich cez listy podporíme prípravkom obsahujúcim NPK a horčík. KompleX pre kukuricu a slnečnicu zabezpečí rýchly prísun živín hlavne ak to rastlina nevie prijať z pôdy. Hnojivo prekonáva stres z počasia a zabezpečí rýchlejšiu regeneráciu a rast pri zlých poveternostných podmienkach. Slnečnica KompleX zabezpečí optimálny príjem živín v počiatočnom období, aby sa riadky rýchlo uzatvárali, aby do nich nesvietilo slnko a mladá rastlina už nepriťahovala zajace. Obe listové hnojivá sa môžu aplikovať v dávkach 8-12 l/ha, a to až niekoľkokrát, v závislosti od fázy 4-6 listov rastlín.

Naše produkty sú pre Vás pripravené!

 

Unikátny Sójový KompleX

Sója KompleX je produkt špeciálne vytvorený pre sóju, s prevahou horčíka, síry, fosforu a draslíka, ale obsahuje aj bór, zinok, mangán a molybdén ako mikroživiny. Pomáha rastline v tom, aby svojim unikátnym a vyváženým zložením špeciálne pre strukoviny podporuje tvorbu hrčkotvorných baktérií. Listové hnojivo Sója KompleX sa používa od počiatočných fáz pestovania rastliny v dávke 8 – 12 l/ha a aplikuje sa 3-4-krát.

Viničový KompleX

V prípade viniča je najdôležitejšie doplniť horčík a draslík prostredníctvom listov, spolu s malým množstvom fosforu a mikroživín. Listové hnojivo KompleX pre vinič sa preto môže používať už od obdobia pred kvitnutím až do obdobia dozrievania, a to viackrát, v stredných až vysokých dávkach (10 – 20 l/ha).

Zeleninový a Ovocný KompleX

Listové hnojivá KompleX pre ovocie a zeleninu obsahujú prevažne horčík, draslík, fosfor a stopové prvky, ale aj dusík. Ich úlohou je najmä doplniť horčík a draslík, ale aj odstrániť skrytý nedostatok stopových prvkov. Oba produkty sa odporúčajú používať v dávke od 10 do 20 litrov a to aj viac krát.

Špeciálna ponuka na IBC kontajnery a kanistre!

Spoločnosť VulcanAgro Kft. predáva listové hnojivá KompleX v 600- a 1 000-litrových IBC kontajneroch a 20-litrových kanistroch. V rámci propagačných akcií sa poskytuje výrazná zľava pri nákupe dvoch IBC kontajnerov.

A tí, ktorí si zakúpia 2-3 druhy produktov v 20 litrových kanistroch, za každých 10 zakúpených kanistrov, dostanú 1 kanister grátis.

Všetky listové hnojivá KompleX sú hnojivami ES a už majú registráciu CE.

Bližšie informácie o akcii Vám poskytne najbližší predajca alebo regionálny zástupcovia spoločnosti VulcanAgro Kft.

www.vulcanagro.hu

www.vulcanagro.sk

 

 

A PR cikk megjelenése a megrendelő kérésére szlovák nyelven jelenik meg.

About jogazda.com

Cikkajánló

Megjelent a Jó Gazda júniusi száma

Júniusban a háztáji kertekben már „nagyüzem” van, ebben a hónapban ugyanis a legtöbb zöldségféle az …